sPRAWDŹ, JAK MOŻEMY WSPÓŁPRACOWAĆ

Lody rzemieślnicze jagodowe w wafelku

Lody na gałki

Lody, gotowe etykiety dla klientów (skład + kod QR do pełnej specyfikacji), sprzęt (konserwator), akcesoria (wafle, łopatki, kubeczki biodegradowalne), elastyczne dostawy w całej Polsce, czyli wszystko to czego potrzebujesz.

Rzemieślnicze lody na patyku

Lody na patyku

Lody na gałki odpadają przez zbyt mały lokal lub obawy odnośnie obsługi? Mamy na to rozwiązanie, czyli nasze kraftowe lody na patyku!

Lody rzemieślnicze w pojemnikach okrągłych 4,5 kg

Lody dla gastronomii

Intrygujące smaki z myślą o restauracjach. Małe minima. Możliwość wykonania praktycznie dowolnego smaku.

Lada z lodami rzemieślniczymi, producent lodów

Lody na eventy

Lody kraftowe na Twoim weselu? Dzień z lodami w firmie? Lody na festiwalu lub innym wydarzeniu?

Dlaczego Lody Specialty?

Zauważyliśmy, że pozyskanie lodów kraftowych to spore wyzwanie. Większość firm, których reklama krzyczy  lody naturalne” tak naprawdę produkuje z gotowych i niezbyt zdrowych komponentów. Z drugiej strony, lodziarnie, które rzeczywiście oferują dobre produkty często mają zbyt małe moce przerobowe i nie są w stanie zaoferować nic oprócz lodów, a ich logistyka dostaw jest nierozwinięta.

Tworząc Lody Specialty, postanowiliśmy rozwiązać ten problem – nasza firma w bardzo prosty sposób pozwala lokalom gastronomicznym wprowadzić do swojej oferty lody kraftowe. Zależało nam na zbudowaniu konceptu z lodami w 100% naturalnymi, transparentnymi oraz wpisującymi się w najnowsze trendy. Ponadto, skupiliśmy się na dostarczeniu kompletnego rozwiązania dla biznesu, tak abyś mógł w łatwy sposób oferować nasze lody swoim klientom, bez dużego nakładu pracy i praktycznie bez inwestycji.